Modele anatomiczne, jak większość osób wie są to modele anatomiczne, które mają anatomiczne struktury psa, człowieka. Do szkoły, świetnie sprawdzą się modele anatomiczne, o solidnej strukturze, które nie tylko będą służyć młodzieży przez długie lata, jednak też dzieci chętnie się z nich pouczą wiedzy o budowie człowieka. Na początku powinno się wspomnieć, że modele anatomiczne występują w oryginalnych formach. Oferujemy modele anatomiczne:
Modele anatomiczne wysokiej wierności 3D do których przynależą:

  • Modele anatomiczne głowy
  • Modele anatomiczne kończyn
  • Modele anatomiczne organów
  • Modele anatomiczne torsów

Modele anatomiczne poszczególnych składników, które cechują nasze organy. Jeśli planujemy nabyć większą liczbę modeli do szkoły, musimy zwrócić się wprost do instytucji, która proponuje olbrzymi wybór tego rodzaju modeli. Powinniśmy przy kosztowniejszym zamówieniu liczyć na duży upust, jaki może wykazać się niezwykle efektywny. Modele anatomiczne są coraz częściej nabywane do edukacji, natomiast dzięki temu umiemy zainteresować naszą klasę. Modele anatomiczne jak wiemy, winnym być zrobione z materiału, jaki się intuicyjnie wygina, lecz nie niszczy. Jest to więc bardzo znaczące, jeżeli uczniowie mają sami na nich pracować. Modele anatomiczne występują w różnej wielkości. Możemy poznać najbardziej rozpoznawalny podział to:

  • modele anatomiczne powiększone 2x
  • modele anatomiczne powiększone 10x
  • modele anatomiczne powiększone 20x

Jest to kluczowy podział jednak modele anatomiczne, mogą być zwiększone niestandardowo, jeżeli zamawiamy je na spersonalizowane zamówienie. Tutaj nasuwa się na pytanie, czy wybierać tanie modele, czy wedle własnych preferencji. Jeśli potrzebujemy modele anatomiczne do edukacji winny być one dobrane do poziomu uczelni. Choć na 100% zdajemy sobie z tego sprawę, że specjalny projekt danego modelu będzie droższy, niż tradycyjne dostępne w ofercie. Tutaj powinno się nawiązać kontakt ze sklepem i zapytać dokładnie o ceny. Jeśli będzie to zlecenie ważne oraz indywidualne, to może się okazać, ze różnica nie jest tak duża jak myśleliśmy.

Modele anatomiczne prezentują się w tak imponującej liczbie, że na 100% dobierzemy takie, które nam pasują w 100%. Świetnym przykładem mogą być modele anatomiczne zwiększone aż 20 razy tętnicy i żyły. Wskazane są na nim profile żył również czynności zastawki. Jest to typem zaawansowanym, jednak w szkole oraz świetnie się sprawdzi. Modele anatomiczne szkieletu więc pewnie modele, które ktokolwiek z nas zna. Nie raz widzieliśmy go u lekarza, albo na korytarzu w szpitalu. Często umiemy go więcej spotkać w szkole. Każdy z nas na 100% poruszał ręką takiego szkieletu w młodości oraz miło się przy tym bawił. Modele anatomiczne jak OSCAR – szkielet anatomiczny – wersja podstawowa jest bardzo trwałą konstrukcją, która jest dedykowana do celów edukacyjnych. Rodzaj ten jest właściwie doskonale rozbudowany. Posiada około 210 kości i dynamiczną czaszkę. Ma 178 cm wzrostu, czyli sowim wyglądem przypomina człowieka. Modele anatomiczne są w teraźniejszych czasach niezwykle praktyczne, a dzięki nim umiemy nauczyć wiele więcej dzieciom niż z książek. Chęć pozyskiwania umiejętności i rozwinięcie w nich pasji to nasze zadanie – dorosłych, a takie modele anatomiczne nam tylko w tym pomogą. Dlatego coraz więcej placówek edukacyjnych decyduje się na zakup. Modele anatomiczne to współczesne zdobywanie wiedzy.